Рудар одбранио бод у Посушју

Д.Д.
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Рудар одбранио бод у Посушју

ПОСУШЈЕ - Рудар Приједор је наставио низ добрих игара. Након побједе над Радником, екипа Перице Огњеновића је освојила и бод на гостовању у Посушју гдје су одиграли без голова.

Ово је трећи меч у којем нису поражени и сад су на пет бодова, што је успјех ако се зна колико је екипа каснила с припремама и стварањем тима.

Рудар Приједор је дошао у Посушје с јасним циљем да се одбрани и да своју шансу тражи у контранападима. У првом дијелу домаћи тим је имао више лопту у посједу, али су одбрана Рудара и голман Мишо Дубљанић успјевали да зауставе њихове покушаје.

У другом дијелу помало и чудна ситуација у 55.минуту. Судија Муса је показао на пенал, након што је голман Мишо Дубљанић ухватио лопту а онда након тога дигао ногу којом је ударио Луку Посинковића. Ипак , након прегледаног снимка поништо је своју одлуку.

Одбрана Рудара је успјевала да изблокира покушаје играча Посушја а добру прилику након корнера је пропустио Анте Живковић који је шутирао поред гола. Затим је покушај Бегића зауставио голман Дубљанић.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.