Омарска довела три појачања

Дарко Драгичевић
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Омарска довела три појачања

ОМАРСКА - Омарска, повратник у Прву лигу Републике Српске почео је припреме за нову сезону, а тренер Велимир Стојнић је на првом тренингу имао чак 32 играча.

Омарска је прошле сезоне на импозантан начин обезбиједила титулу шампиона, а управа је наградила играче тако да су продужили уговоре с свим играчима. Ипак за такмичење у вишем рангу потребна су и додатна појачања.

Редове Омарске су тако појачали повратник Никола Копања и Маринко Растока, док је дошао Милош Јанковић.

- Прошле сезоне смо практично изгурали првенство са 13-14 играча и било је јасно да су нам потребна појачања. Екипа је остала на окупу, имамо велику подршку управе и наших навијача, тако да се надамо најбољем у новој сезони. Довели смо три искусна играча који треба да нам прошире ротацију и помогну да остваримо свој циљ, а то је да будемо у горњем дијелу табеле - истакао је тренер Стојнић за "Глас Српске".

На првом окупљању екипа је имала и доста младих играча на проби.

- Омарска је клуб који жели да даје шансу младима из овог региона. Имамо доста младих играча на проби, добиће шансу да се докажу и изборе за мјесто у тиму. Нама је свакако жеља да имамо што више младих, да се докажу и мислим да смо на добром путу - додао је Стојнић.

Тренер Омарске већ се договорио и о четири контролне утакмице. Први ривал ће бити Кључ, а затим слиједе БСКм Козара и Слога Трн.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.