Фото: Нови прволигаш се не шали, стигао најбољи стријелац лиге
АЛЕКСАНДРОВАЦ - Нови прволигаш се не шали. Поткозарје је довело најбољег стријелца Прве лиге Републике Српске Бранка Росића из Омарске који је постигао 16 голова прошле сезоне.
Росић већ годинама важи за једног од најубојитијих нападача у Српској, што је потврдио и у прошлој сезони, када је био главни шраф Омарске у борби да се избори опстанак у друштву прволигаша.
Росић има 28 година, и налази се у најбољем добу да пружи још и те како квалитетне партије.
Поникао је у Омарској, а играо је још у Крупи, Лакташима, Рудар Приједору, и да није било повреда, сигурно да би оставио још већи траг.
Поткозарје је већ кренуло са реконструкцијом играчког кадра, екипа је појачана са Сергејом Калабићем, Маринком Растоком, Сашом Стојнићем , Николом Ћебићем, док је доведен и голман Лука Качавенда.
Продужена је сарадња са Луком Ковачем, Стефаном Гајићем и Ђорђем Ступаром, а до почетка припрема 9.јул јасно је да ће екипа да буде већим дијелом комплетирана.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.