Нестварне сцене: Трамп уручио трофеј Челсију, па почео да скаче (ВИДЕО)

ГС
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Танјуг/АП

ЊУ ЏЕРСИ - Фудбалски клуб Челси направио је историјски успјех и у првом издању реформисаног Свјетског клупског првенства успео да дође до финала и велике титуле првака тог такмичења.

Фудбалери Челсија остварили су побједу у финалу против Пари Сен Жермена резултатом 3:0 и тако по други пут у историји клуба освојили награду за најбољи тим на свијету, те поново потврдили статус јединог тима који посједује све могуће велике трофеје.

Након церемоније додјеле медаља и славља играча Челсија са навијачима, услиједила је церемонија додјеле пехара, а трофеј за најбољи тим на свијету додијелио је предсједник САД Доналд Трамп.

Прије тога је додијељена златна рукавица за Роберта Санчеза, а онда и златна лопта за Кола Палмера, након чега је кренула и додјела главног пехара, а послије пријема кренуло је велико славље играча Челсија.

Њему се придружио и Трамп који је почео да скаче са играчима.

 

 

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.