Неочекивани трансфер доноси Звезди сјајну зараду

Танјуг
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Неочекивани трансфер доноси Звезди сјајну зараду

БЕОГРАД - Фудбалски клуб Ал Џазира спреман је да активира откупну клаузулу од пет милиона евра за играча Црвене звезде Фелисија Милсона.

Крилни играч је тренутно на позајмици у клубу из Уједињених Арапских Емирата, али је шампион Србије добио двије уносније понуде за репрезентативца Анголе од тимова из региона Блиског истока.

Милсон је у фебруару стигао у Ал Џазиру из Црвене звезде на позајмицу до краја сезоне.

Фудбалер из Анголе је оставио снажан утисак током позајмице у Ал Џазири због чега је клуб из УАЕ спреман да активира откупну клаузулу вредну пет милиона евра.Међутим, Црвена звезда је добила две понуде и то од Ал Вахде и Шабаб Ал Ахлија, које су веће од пет милиона евра.

Коначну одлуку донијеће Милсон, који има могућност да одбије трајни трансфер у Ал Џазиру и изабере нови клуб што би "црвено-бијелима" потенцијално донијело већу зараду.

Милсон (26) је од доласка у УАЕ одиграо свих осам првенствених утакмица, постигао је два гола и уписао једну асистенцију. Он је у Црвену звезду стигао 2024. године, а прије тога је играо за Макаби Тел Авив, Анкарагучу, Пари Нижњи Новгород и Маритимо.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.