Фото: Ливерпул тражи замјену за Салаха
ЛИВЕРПУЛ – Фудбалски клуб Ливерпул ће остати без Мохамеда Салаха на крају сезоне, а увелико ради на довођењу његове замјене.
Како јавља добро обавијештени Кристијан Фалк са Билда, Редси планирају да на љето крену по Мајкла Олисеа из минхенског Бајерна.
До скоро се причало како је за Француза заинтересован Реал Мадрид, међутим, Ливерпул је ушао много конкретније и наводно је спреман да плати 200.000.000 евра за бившег играча Рединга, а помиње се да би можда ишли и преко 222.000.000 чиме би оборили рекорд када је Нејмар прешао из Барселоне у ПСЖ.
Ипак, у Бајерну су одмах реаговали и желе да ставе тачку на те спекулације. Прво се огласио спортски директор Макс Еберл.
- Заиста не губимо вријеме на размишљање о нагађањима која се множе. Мајкл је играч Бајерна и код нас има све услове које сваки врхунски играч може само да пожели. Поновићу још једном - никаква клаузула не постоји, па ни излазна. Потпуно смо опуштени – истакао је Еберл.
Извршни директор Бавараца Јан Кристијан Дрезен јасно је поручио да Олис није на продају.
- Није важно који клуб покушава да га намами, нас став је врло прецизан. Није у питању новац. Свако ко игра за Бајерн добро зна шта има у овом клубу. Зато не брините, Олис ће остати у Минхену најмање до 2029. Тада му истиче уговор – рекао је Дрезен.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.
Најновије вијести из рубрике