Лазовић стријелац у побједи Вероне

ВЕРОНА - Фудбалери Вероне побиједили су данас на свом терену екипу Фиорентине резултатом 2:1 (1:1) у мечу 35. кола италијанске Серије А.

Голове за Верону постигли су српски репрезентативац Дарко Лазовић у 13. из пенала и Тијани Нослин у 59. минуту. Једини стријелац за госте био је Гаетано Кастровили у 42. минуту.

Лазовић је био стартер у екипи Вероне, замијењен је у 74. минуту, док је његов сународник Стефан Митровић био на клупи за резерве. За екипу Фиорентине цијели меч је одиграо још један српски репрезентативац Никола Миленковић.

Фиорентина је тренутно на осмој позицији на табели Серије А са 50 бодова, док је Верона 14. са 34. Верона ће у наредном колу дочекати Торино, док ће Фиорентина у Фиренци играти са Монцом.

Фудбалери Каљарија и Лећеа одиграли су раније данас без победника, 1:1, док на мечу Емполи - Фрозиноне није било голова.