Јувентус жели младог Бразилца

Agencije
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Јувентус жели младог Бразилца

Млади фудбалер Реал Мадрида Ендрик могао би овог љета да заврши у Италији, пошто Јувентус и Милан покушавају да га доведу на позајмицу.

Бразилски офанзивац се није наиграо од доласка у Реал, а све су прилике да озбиљну шансу неће добити ни код новог тренера Ћабија Алонса.

Реалу је у интересу да Ендрик има минуте и спреман је да га пусти на 12 мјесеци, како би га у будућности имао спремног за највеће домете. Јувентус је већ ступио у контакт са "краљевским клубом" и двије стране разговарале су на ову тему.

У игри је и Милан, међутим "росонери" нисту толико у фокусу јер идуће сезоне неће играти европска такмичења.

Због јаке конкуренције Ендрик је одиграо тек 847 минута у свим такмичењима, али је успио да постигне седам голова, од тога пет у Купу краља.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.