Јуричић води Борац ка титули

Д.Д.
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Јуричић води Борац ка титули

БАЊАЛУКА - Борац је направио још један корак ка титули. Бањалучани су у 31. колу Премијер лиге БиХ савладали добојску Слогу 3:1, којој слиједи тешка борба за опстанак.

Бањалучани су тако остварили 23 побједу у сезони а своју голгетерску серију наставио је Лука Јуричић.

Борац је доминирао у првом дијелу  и то је крунисао са два гола. Повели су домаћи у 22.минуту када је на асистенцију Стефана Савића погодио Лука Јуричић.

У 34.минуту сјајан гол из слободног ударца је постигао Дино Скоруп који је повисио на 2:0. У финишу првог дијела меч је због повреде напустио Милош Јојић.

Трачак наде за госте појавио се у 77.минуту када је грешку Младена Јуркаса искористио Петар Кунић и смањио резултат. Увукла се тад нервоза код домаћег тима, али су изборили пенал веома брзо. Летић је оборио Скорупа.

Одговорност је преузео Матеј Декет чији ударац је одбранио Бојан Павловић. Ипак у финишу у 87.минуту поново је погодио Лука Јуричић који је тако дошао до 24. гола у сезони.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.