Jунак "змајева" потписао за Бајер

ГС
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Агенције

Један од јунака велике побједе БиХ против Велса (4:2 након пенала), Керим Алајбеговић потписао је вишегодишњи уговор са Бајер Леверкузеном, потврдио је њемачки клуб.

Ноћ након што је реализовао посљедњи пенал у драматичној побједи против Велса, бх. драгуљ се враћа у Бајер након само годину дана проведених у аустријском Салзбургу.

"Добродошао назад, Кериме! Алајбеговић се поново придружује Баyеру 04 након једне године у Салзбургу. Потписао је уговор на 5 година", наводи се у објави Бајера.

Раније је објављено да је Леверкузен активирао откупну клаузулу за љето 2026. године која износи осам милиона еура. Ове сезоне је у дресу Салзбурга уписао 11 голова и три асистенције.

Керим је у прошао све омладинске катагорије у Бајеру, стигао на праг првог тима, али је пред почетак ове сезоне за два милиона евра прешао у аустријски Салзбург, преносе Независне.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.