Фудбалери Борца отпутовали у Андору

АТВ
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Дражан Поздеровић

БАЊАЛУКА - Фудбалери бањалучког Борца запутили су се, рано јутрос, са аеродрома у Маховљанима у Андору у којој их очекује реванш утакмица првог кола квалификација са Санта Коломом.

“Црвено плави” чартер летом иду до Ђироне, а потом ће аутобусом у Андору. Тим тренера Младена Жижовића одрадиће и тренинг од 18.00 часова, а сутра их у истом термину очекује и дуел са Санта Коломом која је прву утакмицу ријешила у своју корист резултатом 4:1, пише АТВ.

“Чека нас тежак задатак, али даћемо све од себе да направимо подвиг. Желимо да се искупимо за пораз у првој утакмици и да покажемо да то није била права слика ове екипе. Напорно смо тренирали протеклих дана и сматрам да смо се добро припремили. На нама је да оставимо срце на терену”, рекао је Стефан Савић, првотимац бањалучког клуба

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.