БиХ тотално надиграна у Словачкој

Г.С.

БРАТИСЛАВА - Репрезентација Босне и Херцеговине је поражена на гостовању у Братислави код репрезентације Словачке резултатом 2:0 .

Словачка је ушла много боље у утакмицу од “змајева”, а труд им се исплатио већ у 13. минуту. Роберт Мак је кренуо у соло продор, док су га фудбалери БиХ само гледали, а када је пришао на неких 20 метара упутио је ударац и матирао Шехића, који се није ни бацио на ту лопту.

Словаци су подуплали водство у 40. минуту преко Хараслина, након нове грешке у одбрани репрезентације Босне и Херцеговине те тако закључили ужасно прво полувријеме.

У другом полувремену су Змајеви пробали нешто да ураде. У 66. минути је Демировић имао одличну прилику, након центаршута Амара Дедића, али је главом лопту послао поред гола.