Барселона се распала у Мадриду, примила 4 гола за полувријеме

Дарко Драгичевић
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Барселона се распала у Мадриду, примила 4 гола за полувријеме

МАДРИД- Фудбалери Барселоне доживјели су тежак пораз на гостовању у Мадриду.

Атлетико Мадрид је у првом мечу Купа Краља савладао каталонски тим са 4:0 и стекао велику шансу да прође даље.

"Јорганџије" су постигле чак четири гола у првом полувремену првог меча полуфинала Купа краља а могли су да имају и убједљивију предност.

Све је кренуло од аутогола Ерика Гарсије у шестом минуту, да би Антоан Гризман у 14. повисио резултат.

"Палицу" је затим преузео Хулијан Алварес, који је најприје био додавач за новајлију Адемолу Лукмана у 33. минуту.

Тачку на перфектни период Мадриђана ставио је управо Аргентинац, у другом минуту надокнаде. Нигеријац му је овога пута "вратио" асистенцију.

На старту другог дијела Кубарси је смањио али је гол поништен након интервенције из ВАР собе. Судије су седам минута гледале ситуацију и поништиле гол. Након тога се игра умирила а играч Барселоне Гарсија је добио директан црвени картон.

Реванш меч је 3. марта у Барселони.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.