У пламену највећа рафинерија у Бахреину

Г.С.
Додај glassrpske.com као Гугле извор
У пламену највећа рафинерија у Бахреину Фото: Друштвене мреже | У пламену највећа рафинерија у Бахреину

МАНАМА - Рафинерија "BAPCO" у Бахреину је погођена у иранском нападу дроновима током ноћи, објавили су медији у Израелу.

На друштвеним мрежама се појавио велики број видеоснимака из Бахреина који показују ову рафинерију, највећу у држави, у пламену.

Раније је власт у овој земљи саопштила да је Иран покренуо велики напад дроновима те да је главна мета управо овај дио Бахреина гдје се налази рафинерија.

Подсјетимо, прије неколико дана, односно 5. марта, рафинерија је такође била предмет иранског напада.

Иран је такође напао базе гдје се налазе војници из Сједињених Америчких Држава у Бахреину и другим земљама у региону, а након што су Америка и Израел покренули напад на ову државу 28. фебруара.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.