Евакуисан аеродром у Ростову на Дону

Агенције
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Евакуисан аеродром у Ростову на Дону

Ростов на Дону - Сви путници и особље евакуисани су из руског аеродрома у Ростову на Дону, извјестио је данас Итар-Тасс.

"Тражили смо од свих путника и присутних запослених да напусте аеродромску зграду и пријеђу на другу страну преко пута аеродрома због информација које смо примили", навеле су аеродромске службе, не прецизирајући детаље.

Из Ростова на Дону данас стижу информације да су у том граду на југу Русије евакуисани и руски гранични прелази, након гранатирања на украјинској територији, изјавио је портпарол царинске службе.

Евакуисани су службеници са граничног прелаза Матвејев Курган, који је између Русије и Украјине, рекао је портпарол. Он је прецизирао да није било преласка границе, а да је евакуација обављена нешто прије поднева по локалном времену због пуцњаве у Украјини.

Нико од руског особља и путника није повријеђен, а према првим извјештајима, није било ни материјалне штете на поменутим граничним прелазима.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.