Бијесан због гужве пљунуо доктора и сестру, морају у изолацију

Танјуг
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Бијесан због гужве пљунуо доктора и сестру, морају у изолацију

Мушкарац из Напуља, за којег се сумња да је заражен вирусом корона, изазвао је озбиљан инцидент у болници јер је пљунуо љекара и медицинску сестру који су га прегледали.

Он је, како пише "Лего", дошао у болницу Котуњо у Напуљу с температуром. Док је чекао да му се уради брис, постао је нестрпљив па је пљунуо на љекара и медицинску сестру који покушали да га смире.

Епилог инцидента јесте то да су и пацијент и љекар и медицинска сестра морали да буду смјештени у карантин.

"Изгубили смо одличног љекара и медицинску сестру који сада морају да буду у изолацији и не могу да помажу пацијентима и својим колегама. Пљување на људе у тренутку када показујете симптоме корона вируса је равно пуцању у њих, нема разлике", рекао је Маурицио ди Мауро, директор клинике Котуњо.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.