Фото: Бакице из лимузине неповријеђене
Сакраменто, Калифорнија - На путу за калифорнијски град Соному, 10 бакица од који су многе превалиле 90-те, напустиле су лимузину у пламену неповрijеђене, саопштиле су локалне власти.
Ватрогасци су позвани јуче у 11.35 сати по локалном времену у Валнут Крик, јер се возило запалило.
Убрзо су локализовали пожар на лимузини “Линколн таун кар” који је био у пламену, а путнице - 10 бакица су, успjеле на вријеме да напусте возило, преноси АП.
Једна од путница Мери Чепмен рекла је да им је возач лимузине рекао да изађу и она и још двије бакице које су биле покретније, помогле су осталима у бијегу.
Чепмен је додала да се мало послије тога осјетио и видио дим, а затим и пламен који је избијао из лимузине.
Оне су се упутиле у Соному на прославу 96. рођендана једне од пријатељица.
Пожар на лимузини услиједио је нешто више од мјесец дана пошто је погинуло пет медицинских сестара нако што су остале заробљене у лимузини која је горјела на мосту Сан Матео-Хејворд.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.