Фото: Дејли рекорд
ЛОС АНЂЕЛЕС - Најмање 20 људи је повријеђено након што је једно возило улетјело у масу људи на улици у Лос Анђелесу.
Ватрогасна служба Лос Анђелеса (ЛАФД) саопштила је да је на мјесту несреће на булевару Санта Моника, близу Холивуда, било "више повријеђених", а пријављено је и да је "непознато возило" ударило гомилу људи, преноси амерички Сан.
Саопштено је да је најмање пет људи у критичном стању, осам до десет у тешком стању, а око дванаест је задобило лакше повреде.
Снимак са лица мјеста приказује више људи како леже на путу око смрсканог сивог аутомобила који се попео на тротоар.
"ЛАФД тренутно координира тријажу и транспорт пацијената", саопштила је Ватрогасна служба, напомињући да се инцидент догодио близу раскрснице булевара Санта Моника и авеније Вермонт.
Очевици су навели да је дошло и до пуцњаве током туче у којој је учествовало 15 људи.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.