Фото: Вучић: Руси преговарају са неким око НИС
БЕОГРАД – Предсједник Србије Александар Вучић изјавио је вечерас да су се, како је рекао, наши руски партнери и пријатељи ангажовали и почели да разговарају са некима о рјешењу за НИС.
„Тешко је, али кренули су, ангажовали су се наши руски партнери и пријатељи. Видим да разговарају са некима другима, не могу ја о томе да говорим, али видим да са некима разговарају око разних решења. Хвала им на томе, добро је да разговарају, јер нам истиче време“, рекао је Вучић гостујући у емисији „Ћирилица“ на ТВ Прва, преноси ТАНЈУГ
Вучић је рекао да чезне за тим да се заврши то око НИС-а, да би могао да се посвети другим стварима.
„И нервозан сам због тога сваког дана“, додао је Вучић.
„Тако да, наше је да радимо, наше је да се боримо, и ако будемо радили, ако све ово постигнемо, ако завршимо ово са НИС-ом и гасом како треба, ја верујем да и на нашем европском путу можемо да остваримо напредак, упркос томе што сви раде на томе да се то заустави, говоримо о свима у земљи који на томе темељно раде, не би ли рекли како је Србија ваљда неуспешнија, иако је многима јасно о чему се ради“, рекао је Вучић.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.