Фото: Вампири узнемирили мјештане
ЛЕСКОВAЦ - Житељи једне улице у селу Горња Стопања код Лесковца не могу да спавају већ мјесец дана јер их, како кажу, узнемирава вампир, преноси Б92.
Са првим мраком сви улазе у куће, али га чују како хода, лупа и пушта воду на чесмама. Дјеца из ове улице у yеповима носе главице бијелог лука како их вампир не би нападао.
Радојка Ђорђевић из Горње Стопање каже да скоро мјесец дана нису могли да спавају због језиве буке и лупања. Она каже да су се јасно чули кораци вампира и ударање металном шипком у ограду, али га нико није видио.
Дјеца из ове улице са првим мраком улазе у куће. Најсигурнија заштита од вампире је, кажу, да се у yепу увијек има главица бијелог лука. За буку и лупање које им узнемирава комшије, поједини мјештани Горње Стопање имају логичније објашњење.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.