Трага се за још једним лицем у случају "снајперисти"

Г.С.
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Илустрација Фото: Агенције | Илустрација

БЕОГРАД - Предсједник Србије Александар Вучић изјавио је вечерас да се трага за још једним лицем у случају "снајперисти", али да о томе не може да износи детаље и додао да ће истрага показати које су биле њихове намјере.

- То је све што могу да вам кажем. Истрага ће показати све намере и све друге ствари - рекао је Вучић за РТС на питање да прокоментарише јучерашње хапшење на територији Србије и Републике Српске и то што је  између осталих ухапшен и држављанин Црне Горе, припадник кавачког клана.

Упитан је и да ли поријекло ухапшеног може да се подудари са поријеклом новца.

- Не могу превише да говорим. Честитам нашим органима и органима Републике Српске на заједнички изведеној акцији и у сарадњи са МУП-ом Републике Српске на њиховој територији - за двојицу. У Београду смо то ми сами извели. Мислим да је то била важна ствар - истакао је Вучић.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.