Фото: Син Звездана Терзића претукао стражара у Будви
Будва - Црногорска полиција ухапсила је Костадина Терзића, сина генералног директора Фудбалског клуба "Црвена звезда" Звездана Терзића, јер је претукао стражара на градилишту једне зграде у центру Будве.
Терзић је задржан у станици полиције и уз кривичну пријаву приведен тужиоцу, који је предложио притвор због насилничког понашања.
Судија за истрагу которског Основног суда је, након саслушања, пустио Терзића да се брани са слободе, уз одобрену кауцију од 6.000 евра.
Терзић је претукао чувара око 4.00 сата ујутру, враћајући се са друштвом из ноћног провода, након што су упозорени да престану да лупају по металној огради градилишта, преносе црногорски портали.
Терзић је ударио чувара неколико пута, а матретирање су прекинули припадници будванске полиције, који су привели нападача.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.