Фото: Полицајци незадовољни пуштањем Дулића
Београд - Тим полицајаца од 100 људи, формиран да испита 24 спорне приватизације укључујући и “случај Дулић” незадоволјан одлуком Тужилаштва да га пусти да се брани са слободе. Вучић ће их примити сутра, јавља РТС.
Тим полицајаца, од 100 људи, оформлјен да испита 24 спорне приватизације, незадовољан је одлуком тужилаштва да Оливеру Дулићу омогући да се брани са слободе, сазнаје РТС.
Не желећи да износи детаље о незадовољству дијела својих запослених, директор полиције Милорад Вељовић за РТС каже да ће полиција истрајати у борби против корупције и криминала, без обзира на препреке.
- Мислимо, као полиција, да је ово историјска шанса да се то питање коначно реши у Србији. Једноставно ми немамо избора, немамо другог пута и нећемо на том путу стати - рекао је Вељовић додајући да не жели да криткује ничији рад.
Шеф Бироа за координацију рада служби безбједности Aлександар Вучић поручио је истражном тиму да ће Влада, без обзира на препреке, наставити започету борбу.
За РТС Aлександар Вучић каже да разумије припаднике полиције који не могу да схвате да је њихов труд узалудан. Вучић је, истовремено, изразио наду да ће полиција наставити свој рад, јер неће бити заштићених.
- Разумем њихово незадовољство, јер тим тих људи месецима ради на случајевима спорних приватизација и то у најтежим условима. Ја не могу да се мешам у рад тужилаштва и оно треба да ради како мисли да треба. Онима који спроводе истражне радње поручујем да у борби против корупције и организованог криминала нико неће бити заштићен - наводи се у Вучићевој изјави.
Са тимом незадовољних полицајаца Aлександар Вучић ће разговарати сутра, преноси РТС.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.