Николић, Дачић и Вучић сутра са Ештоновом

Агенције
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Николић, Дачић и Вучић сутра са Ештоновом

Београд - Предсједник Србије Томислав Николић, премијер Ивица Дачић и први потпредсједник Владе Александар Вучић састаће се сутра у Бриселу са високим представником ЕУ за спољну политику и безбједност Кетрин Ештон.

Николић, Дачић и Вучић у Брисел путују на позив Ештонове, која је поручила да је овај сусрет дио консултација прије седме рунде дијалога Београда и Приштине, која ће бити одржана 20. марта у Бриселу.


Састанак са Ештоновом, највјероватније, ће бити одржан поподне, јер ће Ештонова током дана предсједавати састанком Министарског савјета ЕУ на којем ће углавном бити ријечи о ситуацији на Блиском истоку и у Африци, јавили су београдски медији.

Ештонова ће 14. марта посјетити Приштину, гдје ће разговарати са премијером самопроглашеног Косова Хашимом Тачијем и лидерима косовских политичких партија.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.