Марку Мишковићу укинут притвор

Taнјуг
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Марку Мишковићу укинут притвор

Београд - Марко Мишковић, син власника Делте Мирослава Мишковића, пуштен је поподне из притвора и пребачен је у свој стан гдје му је стављена електронска наруквица, јављају агенције.

Танјугу у Управи за извршење кривичних санкција је речено да је Марко Мишковић пуштен из Окружног затвора у Београду и пребачен у свој стан.

Одлуком Специјалног суда он се од данас налази у кућним притвору, односно има мјеру забране напуштања стана уз електронски надзор.

Подсјетимо, Мирослав и Марко Мишковић су у притвору од 12. децембра прошле године због истраге у случају приватизације путарских предузећа.

Истрага се води против власника “Делта холдинга” и још девет особа.

Власник “Делта холдинга” Мирослав Мишковић, први чојвек “Мера инвеста” Марко Мишковић и власник “Нибенс групе” Мило Ђурашковић осумњичени су да су извлачили новац и имовину из предузећа за путеве и тако незаконито прибавили 30 милиона евра.

 

 

 

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.