Косовска Митровица: Још један бомбашки напад

Агенције
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Косовска Митровица: Још један бомбашки напад

Косовска Митровица - У свјеверном дијелу Косовске Митровице бачена је још једна експлозивна направа, преносе агенције.

Ручна бомба, како се претпоставља, постављена је на прозору куће Тахира Мемовића у улици Анке Спаић, у дијелу града у близни болнице.

Од експлозије која се догодила синоћ око 22 часа повријеђених није било иако је бомба експлодирала на прозору куће у којој се у тренутку напада налазило седам чланова ове породице.

Одмах послије експлозије, како је рекао портпарол Косовске полицијске службе Бесим Хоти, полиција је изашла на лице мјеста а јутрос се врши увиђај и покренута је истрага.

Хоти каже да је у сјеверном дијелу града повећано присуство полиције, припадника KFOR-a и EULEX-a.

Канцеларија за Косово и Метохију осудила је и овај бомбашки напад уз захтев да починиоци буду пронађени.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.