Беко саслушан због “Ц маркета”

Курир
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Беко саслушан због “Ц маркета”

Београд - Бизнисмен Милан Беко саслушан је у вези са сумњивом приватизацијом “Ц маркета”, а његове нервозне изјаве у протеклих неколико дана у медијима посљедица су чињенице да се истраге у вези са “Луком Београд” и “Ц маркетом” приводе крају, пише данашњи “Курир”.

Позивајући се на извор у врху МУП-а, лист наводи да је власник Луке Београд, Беко, у четвртак саслушан у вези са приватизацијом “Ц маркета” о чему су га детаљно испитивали инспектори Радне групе Управе криминалистичке полиције и СБПОК-а.

Беко има све мањи маневарски простор и његове реакције су реакције веома нервозног човјека.

Лист наводи да је у току интензивна истрага о околностима противзаконитог поступка преузимања 76 одсто акција малих акционара, гдје су, према досадашњим резултатима, активну улогу имали Мирослав Мишковић, Беко, Данко Ђунић, представник малих акционара Бранко Павловић и директор “Ц маркета” Слободан Радуловић.

“Курир” пише и да је у вези са случајем “Ц маркет” прошле недјеље саслушан и Мирослав Мишковић, који је у притвору већ три мјесеца.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.