Фото: Подигнута оптужница и продужен притвор бившем директору Управе полиције
ПОДГОРИЦА - Након што је данас Специјално државно тужилаштво подигло оптужницу против бившег директора Управе полиције Веселина Вељовића, ванрасправно вијеће Вишег суда у Подгорици продужило му је притвор.
Притвор је продужен и Николи Мркићу и Муји Никочевићу због опасности од бјекства.
Специјално државно тужилаштво подигло је оптужницу против Вељовића и још 14 особа због злоупотребе службеног положаја и прања новца.
Оптужницом, коју заступа тужилац Јован Вукотић, обухваћено је 15 особа, а као организатор криминалне групе која се бавила кријумчарењем цигарета означен је Александар Мркић који је у бјекству.
Оптужницом су обухваћени и Никола Мркић, Мујо Никочевић, Арсеније Калезић, Стефан Бубања, Никола Бубања, Жељко Булатовић, Душица Булатовић, Предраг Вељић, Борислав Лечић, Немања Анђелковић, Горан Глушевић, Никола Бачиловић и Садиг Елнагар.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.