Фото: Ogulin Eu
ЗАГРЕБ - У погону фабрике паркета Бјелин у Огулину јутрос је букнуо пожар, који је око осам часова локализован, потврдио је Никола Палић, директор фирме Валинге, сестринске фирме Бјелина под којом се реализује велики пројект градње фабрике у огулинској Предузетничкој зони.
Палић је за локални КА портал рекао даје пожар саниран. - Ватрогасци су на терену. Следи чување, хлађење и чишћење згаришта - рекао је Паић.
Палић је рекао да повријеђених нема, али није говорио о евентуалној материјалној штети и могућим узроцима пожара.
Полиција је дојаву о пожару добила јутрос нешто прије шест часова. Иначе, Бјелин је позната фабрика паркета из групације Перваново Инвест АБ, у власништву Дарка Первана, иноватора који је осмислио популарни “клик” систем ламината и паркета.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.