Фото: Угљевик: Полиција изузима документа, под истрагом и бивши начелник
УГЉЕВИК - Криминалистичка полиција Министарства унутрашњих послова Републике Српске данас изузма документацију из општине Угљевик, а по пријави која је поднесена против бившег начелника општине Василија Перића, потврђено је за РТРС у општини Угљевик.
Кривичном пријавом обухваћено је и предузеће "Монт-градња" из Угљевика, те Миленко Лукић, који се терети за злоупотребу у поступцима јавних набавки приликом асфалтирања путева на подручју општине Угљевик.
Полицијска управа Бијељина је раније надлежном тужилаштву поднијела извјештај о почињеном кривичном дјелу против Василија Перића због злоупотребе службеног положаја.
Начелник општине Угљевик Драган Гајић раније је изјавио да је у буџету Угљевика, након мандата Василија Перића, наслиједио дугове од око 13 милиона марака.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.
Најновије вијести из рубрике