У Загребу пријављен нестанак познатог кувара Дејана Маркуса

Танјуг
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: У Загребу пријављен нестанак познатог кувара Дејана Маркуса

ЗАГРЕБ - Београђанин настањем у Загребу, Дејан Маркус (33), прослављени кулинарски стручњак познат из емисије "Кувати срцем", нестао је и од 7. фебруара му се губи сваки траг, пише портал Јутарњег листа.

У Хрватској, тачније у Загребу, своје кулинарске вјештине у једном је тренутку замијенио вином, због чега су га многи познаваоци прилика прозвали "човјеком вином" након што је отворио винотеку "The Wine у Влашкој".

Посљедњи пут с Маркусом су пријатељи контактирали у петак, а Дејанова сестра Јелена, која живи у Београду, окренула је на стотине телефона у покушају да брату уђе у траг.

Нестанак је Маркуса је пријављен полицији која је започела потрагу.

Јутарњи је пренио и апел Маркусове сестре Јелене која је позвала све који било шта знају о њеном брату да јаве полицији.

Јутарњи пише да су се у потрази за Дејаном активирале на стотине његових ријатеља и познаника.

У стану у којем је боравио на Трешњевци остале су му све ствари, фрижидер је био пун. Једино није било личних докумената и мобилног телефона са хрватским бројем.

Дејан је, према ријечима његове сестре, у Загреб отишао након што је у Србији нанизао успјехе. Снимио је преко 1900 епизода кулинарске серије ''Кувати срцем''.

У посљедње вријеме, каже Дејанова сестра, посао му није ишао сјајно.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.