Крчмар: Идентификована три лица

Агенције
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Крчмар: Идентификована три лица

Бањалука - Завод за судску медицину РС идентификовао је данас у Бањалуци посмртне остатке два цивила и једног припадника Војске РС, изјавио је руководилац Оперативног тима за тражење несталих лица РС Горан Крчмар, преносе агенције.

Идентификовани су посмртни остаци војника Јована (Миле) Витаса, рођеног 1946. године у Госпићу, који је нестао 12. августа 1995. године у Бихаћу као припадник ВРС, а размијењен 1996. године; као и посмртни остаци Ђуре (Миле) Новковића, рођеног 1938. у Босанском Петровцу, који је нестао 14. септембра 1995. године у Крњеуши, а ексхумиран 2000. године у Босанском Петровцу.

Други цивил, чији су посмртни остаци идентификовани, је Милорад (Драгана) Тривановић, рођен 1955. године у Двору на Уни, нестао 7. августа 1995. године у Двору, а ексхумиран 14. априла 2001. године у Босанској Костајници.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.