Фото: Извучена тијела четворице настрадалих у Дубравама
Тузла - Пронађена су тијела све четири особе страдале у Површинском копу Дубраве након што се синоћ на њих обрушио огромни земљани слој.
"Око 17 сати пронађена су два преостала тијела, која ће бити пребачена на УКЦ Тузла како би се установио узрок смрти", рекао је портпарол МУП-а Тузланског кантона Изудин Шарић.
Додаје да ће услиједити истражне радње како би се открили узроци несреће у којој су страдала четири младића, преноси Кlix.
У несрећи у ПК Дубраве погинули су Ариф Алибашић, Адел Шехић, Един Херић и Алем Дедић.
Они су синоћ илегално боравили на подручју ПК Дубраве гдје су прикупљали угаљ, а око 23 сата на њих се обрушио огроман слој земље.
Према још непотврђеним информацијама, земљотрес који је синоћ погодио подручје Тузланског кантона узроковао је пуцања етаже на Површинском копу Дубраве и обрушавање земље.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.