Говорници на скупу у Даласу: Цвијановићева у друштву бројних функционера САД

Г.С.
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Жељка Цвијановић Фото: Агенције | Жељка Цвијановић

ДАЛАС - Српски члан Предсједништва БиХ Жељка Цвијановић учествоваће као један од говорника на Конференцији конзервативне политичке акције (ЦПАЦ) која се одржава у Даласу, у америчкој савезној држави Тексас.

Поред Цвијановић, на Конференцији ће се обратити секретар за образовање и секретар за становање и урбани развој САД Линда Мекмахон и Скот Тарнер, савјетник за границу и питање имиграција у администрацији америчког предсједника Том Хоман, те бројни конгресмени и многи други важни актери у америчком политичком и друштвеном животу.

Осим учесника из САД, на овом значајном скупу, између осталих, говориће и предсједник Пољске Карол Навроцки, син посљедњег иранског шаха и опозициони лидер у егзилу Реза Пахлави и предсједник Партије европских конзервативаца и реформиста и бивши премијер Пољске Матеуш Моравјецки.

ЦПАЦ је политичка конференција која окупља званичнике, политичке и медијске активисте из САД и свијета и један је од најутицајнијих суверенистичких скупова у свијету.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.