Ђајић прикупио 5.000 потписа

Г.С.
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Архива

БАЊАЛУКА - Поносно можемо рећи да смо унијели и 5.000-ти потпис подршке кандидатури и да смо за само осам дана урадили оно што су многи сматрали немогућим, рекао је предсједник странке "Воља Народа" др Владо Ђајић.

"То је доказ да народ препознаје искрену намјеру, одговорност и жељу да заједно градимо бољу и снажнију Републику Српску. Од срца хвала свима који су својим потписом подржали нашу странку, али и свима који су претходних дана предано радили, прикупљали потписе, разговарали са народом и вјеровали", рекао је Ђајић и додао:

"Све што радимо, радимо искрено, срцем и за свој народ. Управо зато ова подршка има посебну тежину, али и велику обавезу да наставимо још снажније, одговорније и заједно са народом".

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.