Фото: Срна
| Драган Ђокановић
СРЕБРЕНИЦА - Кандидат Савеза за нову политику за предсједника Републике Српске Драган Ђокановић рекао је да, ако буде изабран, жели да заустави завађање српског народа и да се уведу борачке пензије за истинске борце.
Ђокановић је за Срну најавио покретање манифестације "Дани Републике Српске" која би трајала од 3. до 9. јануара.
Као један од важних задатака за стабилност Републике Српске, он је навео организовање преговора са Федерацијом БиХ /ФБиХ/ и постизање договора око изградње путева за повезивање западног и источног дијела Републике Српске преко Брчко дистрикта, као и како да ФБиХ користи луку Брчко.
Ђокановић је данас у Скеланима положио цвијеће код споменика за 305 погинулих српских цивила и војника у Одбрамбено-отаџбинском рату са подручја некадашње српске општине Скелани.
Он је најавио да ће сутра у Зворнику одржати посљедњу предизборну активност и позвао грађане да у недјељу, 23. новембра, изађу на изборе.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.