Утисци са путовања побједника м:тел Опен Roland Gaross конкурса

M:tel
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Утисци са путовања побједника м:тел Опен Roland Gaross конкурса

Побједници конкурса "м:тел те води на Roland Gaross", Александар Скробоња и Горан Буруџија су претходни викенд провели у Паризу гдје су присуствовали финалном мечу тениског турнира Roland Gaross.

„Гледали смо финале турнира Roland Gaross и неописив је осјећај. Само је фалио Новак Ђоковић да додатно уљепша ионако прелијеп дан у Паризу", рекао је Александар Скробоња, те је захвалио компанији м:тел  што им је пружила прилику да буду дио оваквог јединственог спортског догађаја.

Приликом пријаве на конкурс Александар и Горан су се надали да ће у финалу играти Новак Ђоковић, те су израдили навијачке мајице са његовим ликом, а симболично су „повели" са собом и остале учеснике конкурса испринтавши њихове фотографије којима су се пријавили на конкурс.

Путници су искористили прилику и за туристички обилазак Париза, те су посјетили Ајфелов торањ и остале симболе града свјетлости. Доносимо вам њихову фото причу.

Ако и ви желите постати дио велике м:тел породице и уживати у изненађењима које спрема компанија м:тел за своје кориснике, сада је право вријеме за прелазак на м:тел ОПЕН – јер прелазак на ОПЕН ИПТВ сада са собом доноси и поклон до 200 КМ.Више детаља сазнајте на www.mtel.ba, бесплатним позивом на 0800 50 000 или посјетите м:тел продајно мјесто у вашем граду.

м:тел – имате пријатеље!

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.