Славија игра за Ивану Бјелогрлић

Agencije
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Славија игра за Ивану Бјелогрлић

Плава породица Славије из Источног Сарајева придружила се великој акцији скупљања помоћи за Ивану Бјелогрлић из Источног Сарајева којој су неопходна хитна средства за лијечење у иностранству.

Рукометни, кошаркашки и одбојкашки клуб Славија у викенду пред нама играју утакмице на свом терену. Клубовима је подршка неопходна, а Ици новац за лијечење, па су се одлучили направити један прави спортски викенд, двије утакмице у суботу и једна у недјељу. 

Субота доноси градски одбојкашки дерби. У госте Соколицама долази лидер на табели и први фаворит за Премијер лигу, Јахорина. Утакмица се игра од 16.00.Три сата касније, од 19.00, игра се 11. коло Премијер лиге у рукомету. Славија дочекује јако добру екипу Леотара.

Недјеља доноси утакмицу Прве лиге Републике Српске у кошарци. Славија ће побједу са гостовања у Вишеграду прошло коло покушати овјерити против Приједора на свом паркету. Утакмица се игра од 19.00.

Карта за све три утакмице износи 6 КМ. Дођите, подржите Славију и помозимо Ивани.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.