Фото: Породилиште УКЦ РС: Бебе добиле поклоне
Бањалука - Мајкама 12 новорођенчади у Породилишту Универзитетског клиничког центра РС у петак су уручени пакети са хигијенским потрепштинама.
Министарство породице, омладине и спорта РС и Институт за развој младих и заједнице "Перпетуум мобиле" одлучили су да обрадују мајке поводом Међународног дана породице који се обиљежава 15. маја. В.д. помоћника министра за породицу Босиљка Бошњак рекла је да је циљ њихове посјете посвећивање пажње породици, али и промовисање улоге оца који треба равноправно да учествује у одгоју дјетета.
Новопечени отац Александар Бабић пресрећан је због рођења сина Матеја и одлучан да свакодневно учествује у његовом васпитању. Млада мајка Неда Плавшић захвалила је на поклону за своју ћеркицу Ларису, која јој је друго дијете.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.
Најновије вијести из рубрике