Фото: Почиње изградња и реконструкција 25 стамбених јединица у Дрвару
ДРВАР - На подручју Дрвара данас ће почети изградња и реконструкција 25 стамбених јединица у оквиру Регионалног стамбеног програма, а вриједност радова је 846.551 КМ, рекао је Срни координатор пројекта у име ове општине Драгослав Поповић.
"Изградња и реконструкција 25 стамбених јединица на подручју Дрвара веома је значајна за Дрварчане који су избјегли јер ће моћи да се врате на своја огњишта", истакао је Поповић.
Он је навео да су потписници уговора за извођење радова Министарство за људска права и избјеглице у Савјету министара, федерално Министарство расељених лица и избјеглица, као и Фонд за повратак БиХ.
Рок за завршетак радова, чији је извођач Фирма "Универзал" из Горњег Вакуфа, је 120 дана, а надзор ће врштити "Еди-инг" из Доњег Вакуфа.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.