Облачно и хладно

Г.С.
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Илустрација Фото: Агенције | Илустрација

БИЈЕЉИНА - У Републици Српској и Федерацији БиХ данас ће бити облачно, магловито и хладније вријеме с краћим сунчаним интервалима у вишим предјелима, док ће у Херцеговини бити сунчаније и најтоплије.

Вјетар слаб углавном сјеверних смјерова. У Херцеговини слаба до умјерена, на ударе у другом дијелу дана појачана бура.

Максимална температура ваздуха од два до осам степени Целзијусових, на југу до 14 степени.

Из Федералног хидрометеоролошког завода наводе да јутрос у Српској и ФБиХ по котлинама и уз ријечне токове преовладава магла или ниска облачности, док је у осталим дијеловима сунчано.

Температура измјерена у 7.00 часова: Ливно, Гацко и Билећа минус три, Чемерно, Дрвар и Соколац минус два, Мркоњић Град, Рибник, Шипово, Дринић и Бањалука минус један, Калиновик, Србац, Јајце, Приједор и Нови Град нула, Бјелашница, Сански Мост, Сарајево, Зеница, Фоча, Рудо и Хан Пијесак један, Вишеград, Зворник и Кнежево два, Сребреница и Требиње четири и Бијељина и Добој пет, Тузла шест и Мостар седам степени Целзијусових.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.