Министарство финансија задужено да обезбиједи 5 милиона КМ за Специјалну болницу ''Мљечаница'' у Козарској Дубици

Срна
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Срна

БАЊАЛУКА- Влада Републике Српске задужила је данас Министарство финансија да у буџету обезбиједи пет милиона КМ за наставак активности на пројекту адаптације постојећих и изградње нових смјештајних и терапијских капацитета у Специјалној болници за физикалну медицину и рехабилитацију "Мљечаница" Козарска Дубица.

Наведени пројекат, који је од великог значаја за Републику Српску у погледу промоције и афирмације бањског туризма, има пројекцију улагања око 32 милиона КМ и биће реализован до 2025. године, саопштено је из Бироа Владе за односе с јавношћу.

На данашњој сједници Влада је усвојила информацију о реализацији пројекта адаптације постојећих и изградње нових смјештајних и терапијских капацитета у Специјалној болници за физикалну медицину и рехабилитацију "Мљечаница" Козарска Дубица.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.