Лукач: Вјечна захвалност погинулим припадницима МУП-а

Срна
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Лукач: Вјечна захвалност погинулим припадницима МУП-а

БАЊАЛУКА - Министар унутрашњих послова Републике Српске Драган Лукач поручио је данас да су сви у Републици Српској вјечно захвални погинулим припадницима Министарства унутрашњих послова /МУП/, њих 782 који су дали животе за одбрану Српске.


Лукач је истакао да је изузетно важно да се данас сјетимо свих 782 припадника МУП-а Републике Српске који су дали животе за одбрану Српске.

“На томе смо им вјечно захвални!”, рекао је Лукач новинарима у Бањалуци.

Лукач је рекао да је данас обиљежен 4. април - Дан полиције Републике Српске на скроман начин, служењем парастоса и полагањем вијенаца, с обзиром на пандемију вируса корона, за разлику од претходних година када је то рађено на свечан начин, са много званица.

“Надам се ће у будућим годинама припадници МУП-а Републике Српске наставити да обиљежавају овај дан онако како смо и навикли”, рекао је Лукач.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.