Ивона Одицки побједник фестивала у Приједору

С. Та.
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Ивона Одицки побједник фестивала у Приједору

Приједор - Ученик Основне школе "Петар Кочић" из Приједора Ивона Одицки побједник је 14. фестивала "Дјеца пјевају хитове - Новогодишње караоке", који је одржан у препуној сали Спортске дворане "Младост".

Она је на наступу у суботу увече отпјевала пјесму "Да те волим" Александре Ковач. Друго мјесто и награду за најбољи сценски наступ освојила је ученица ОШ "Вук Караџић" из Козарске Дубице Ања Јовановић, а треће Марио Делић, ученик ОШ "Младен Стојановић" из Љубије. Награду публике освојила је Вања Грубан из ОШ "Петар Кочић" из Приједора, док је најмлађи учесник била осмогодишња Ива Драгојевић из ОШ "Десанка Максимовић" Приједор.

У финалној вечери овог традиционалног фестивала учествовала су 34 извођача из двадесетак основних школа са подручја Приједора, Новог Града и Козарске Дубице.

 

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.