Aплаузи за “Зид смрти”

М. В.
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Aплаузи за “Зид смрти”

Градишка - Надалеко чувени градишки вашар, који се одржава поред бројних манифестација у оквиру “Градишке јесени”, и ове године је привукао многобројне посјетиоце.

Становници Градишке, али и околних општина, могли су да виде многобројне штандове са разном робом, а избор је шаролик, као и цијене.

Једна од највећих атракција, за оне храбре, била је “Зид смрти”. Славни актер возач мотора Бањалучанин Божидар Вукадиновић и овај пут је Градишчане оставио без даха изводећи опасне акробације.

- Не пропуштам ниједан вашар који се одржава сваке године

у Градишци на Малу госпојину и овдје се осјећам као код куће. Овим послом се бавим више од 40 година, возим мотор читав живот, а “Зид смрти” обожавам, јер је тај осјећај неописив - каже Вукадиновић који је на свом старом “индијан” мотоциклу показивао своје умијеће.

A онда слиједи узбуђење у самом бурету гдје мотоцикл вози на висини од шест метара високом зиду, што су посјетиоци наградили великим аплаузом.

У богатом забавном садржају и ове године могли су да уживају и најмлађи, а у сваком случају било је за све узрасте понешто. Малишани су уживали у вожњи малих аутомобила, балерини, рингишпилу док су и старији нашли своје мјесто под шатором.

 

 

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.