Фото: Више од 45.000 људи посјетило “Мекдоналдс”
Бањалука - Више од 45.000 људи посјетило је ресторан “Мекдоналдс” у Бањалуци у првих седам дана рада, саопштено је из овог ланца ресторана брзе хране, преносе агенције.
У саопштењу се наводи да су скоро сва од укупно 193 мјеста у ресторану попуњена у свако доба дана и вечери.
Управник “Мекдоналдс” ресторана у Бањалуци Ненад Дашић рекао је да је посјета ресторану превазишла сва очекивања.
- Радује нас изузетно позитивно реаговање грађана и то што су задовољни нашом храном, ентеријером и услугом - рекао је Дашић.
Он је честитао свим запосленим, који су заслужни за задовољство гостију.
У саопштењу се наводи да, осим ресторана, чији су специјалитети привукли бројну и разноврсну популацију у граду, и “Меккафе” је већ у првих седам дана добио сталне госте.
Ресторан “Мекдоналдс” у Бањалуци отворен је 18. октобра.
У овом ресторану запослено је 80 људи, а 2,5 милиона КМ колико је уложено у ресторан, прва је инвестиција изван Србије инвеститора који је власник франшизе “Мекдоналдс” ресторана у Србији.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.