Усвојен дневни ред бањалучке Скупштине

Анђела Костић
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Усвојен дневни ред бањалучке Скупштине

БАЊАЛУКА - Дневни ред данашње сједнице градске Скупштине усвојен је, а са њега је скинуто седам тачака које нису добиле подршку ресорних радних тијела, међу којима је и кредитно задужење за санацију парка “Петар Кочић”.

На приједлог градоначелника Драшка Станивуковића, дневни ред је допуњен тачкама о давању сагласности о куповини градског грађевинског земљишта ради изградње саобраћајнице у складу са Регулационим планом за дио подручја насеља Дервиши и Новаковићи - Вујиновићи, кредитном задужењу за реконструкцију Прве куљанске улице, бесплатним плацевима, повлачењу одлуке о измјени дијела РП “Малта 1”, те рефинансирању постојећег дуга “Топлана”. 

Дневни ред, који сада садржи 52 тачку, допуњен је и чланом који се односи на Градску изборну комисију.

Анђела Костић новинар рубрике Бањалука

Дипломирана комуниколошкиња за односе с јавношћу, а у ''Гласу Српске'' ради од септембра 2025. године као новинарка градске рубрике.

Све вијести аутора →

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.