Такмичење у стрељаштву

Д. С.
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Такмичење у стрељаштву

Бањалука - Чланови удружења особа са посттрауматским стресним поремећајем из Републике Српске и ФБиХ данас су се у градској стрељани такмичили у стрељаштву.

Стрељачке способности је одмјерило 14 такмичара из укупно седам градова Српске и ФБиХ, а такмичење је дио пројекта "Јачање капацитета корисничких удружења особа са психичким потешкоћама везаним за ратну трауму", који је подржала Швајцарска агенција за развој и сарадњу.

- Циљ нам је унапређење квалитета живота особа са психичким потешкоћама у вези са ратним трауматским искуствима. Овај пројекат је желио да их промовише, да им кажемо да су дио друштва и да им дамо прилику да покажу шта могу - рекла је оперативни менаџер градске организације ампутираца "Удас" Гордана Шекарић.

                                                                                    

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.