Нови нацрт регулационог плана за Росуље

А. С.
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Нови нацрт регулационог плана за Росуље

Бањалука - Послије завршетка јавног увида Нацрта регулационог плана за насеље Росуље 9. јула биће обрађене све примједбе и сугестије грађана и на основу тога сачиниће се нови нацрт који ће са унесеним измјенама поново бити доступан грађанима на јавном увиду.

Рекла је ово на конференцији за новинаре у Aдминистративној служби града начелник Одјељења за просторно уређење Верица Кунић.

Предсједник Комисије за просторно уређење Скупштине града Зоран Новаковић истакао је да су грађани ових дана изложени разним дезинформацијама и да се беспотребно уноси немир, јер ће све иницијативе становника овог насеља бити разматране, а велики дио њих и прихваћен.

- Настојаћемо да ускладимо интересе равоја града као и интересе грађана и тако дођемо до најбољег рјешења. Нема ралога за панику и подизање немира, јер је законом регулисан пут којим се може све постићи. Позивамо грађане да у петак и у понедјељак дођу и своје мишљење изразе уписивајући се у књигу примједби изложене у просторијама Одјељења за просторно уређење - мјесне заједнице Росуље и носиоца израде нацрта пројекта фирме “Рутинг”.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.