У припреми представа “Зоран Ђинђић”

Б92
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: У припреми представа “Зоран Ђинђић”

БЕОГРAД - Позориште “Aтеље 212” припрема нову представу “Зоран Ђинђић”, ауторски пројекат редитеља Оливера Фрљића, чија је премијера планирана за 18. мај 2012, саопштено је из тог београдског театра, јавио је Б92.

- Намера је да ова представа, која третира убиство Зорана Ђинђића као симптом једног друштвеног стања, буде прилог суочавању нашег друштва са самим собом и својом новијом историјом - пише у најави из “Aтељеа 212”.

У новој представи редитеља Оливера Фрљића играће глумци Феђа Стојановић, Бранислав Трифуновић, Иван Јевтовић, Владислав Михаиловић, Тања Петровић, Милан Марић, Милош Тимотијевић и Тамара Крцуновић.

- Због осетљивости и озбиљности теме ова представа захтева рад у посебним околностима и креативни мир - додаје се у саопштењу.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.